29.11.2015

Adresa: Trýbova 1a, 602 00 Brno

Naše brněnská klubovna se nachází blízko centra města pod hradem Špilberk. V okolí lze využít menší hřiště, park Kraví hora, planetárium, návštěvu centra a hradu Špilberk. Nedaleko jsou zastávky MHD a možnost nákupu potravin.

Spoje

• Trolejbus č. 25, 26 zastávka Úvoz nebo Tvrdého
  • Tramvaj č. 4 zastávka Úvoz
  • poblíž i zastávky trolejbusu 38, 39 a autobusu 51.

Kapacita: max. 25 osob
Cena pro akce s přespáním: (příspěvek na provoz klubovny): 50 Kč/os./noc + energie, minimálně 300 Kč
Cena pro krátkodobé akce: (příspěvek na provoz klubovny): 100 Kč/hodina, maximálně 500 Kč
Spaní: na zemi, vlastní karimatky a spacáky
K dispozici: vybavená kuchyňka (vařič, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí), WC, sprcha
Podmínky: V klubovně a okolí je přísně zakázána konzumace jakéhokoliv množství alkoholu a kouření

Úklid: Nejsme schopni zajistit důkladný úklid před vaší akcí. Zároveň vyžadujeme aby klubovna byla předána zpět ve stejném, nebo lepším stavu než byla na začátku vaší akce.

V případě zájmu kontaktujte Orwena na emailové adrese ajeto.klubovny@skaut.cz nejpozději 1 týden předem. Jako předmět zprávy uveďte „Ubytovani-Trybova“.

Před zasláním zprávy se podívejte na kalendář vytížení klubovny, zdali je daný termín volný. Může sloužit i jako potvrzení, že o ubytování víme.

Fotky

Hlavní místnost