Medvědí koutek

Milí Medvědi,

Prázdniny nám už dávno skončili a my jsme hupsli do dalšího školního roku. Mílovým tempem jsme překročili úvodní měsíc září a čeká nás nadupaný říjen. Krom schůzek, na kterých jsme zahájili celoroční hru, se podíváme na jednodenním výletě za krásami moravského krasu a na konci desátého měsíce se vydáme na podzimní prázdniny do Přerova.

A co že jsme vůbec začali za hru? Už úvodní výprava napověděla, že celoroční hra se bude letos odehrávat ve světě Minecraftu, kde můžete stvořit co chcete, ukázat svoji fantazii, ale také dovednosti a co je ze všeho nejdůležitější – jak často se ukazujete na schůzkách a výpravách. Body z akcí totiž můžete přetavit v suroviny, ze kterých budete vyrábět další předměty a vynálezy, tak to neflákejte a vydejte se už tuto sobotu na výlet!

Doak

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *